ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 87

Останні новини

12 Листопада09:56 11.11.20 р. групою піротехнічних робіт 3 СЦШР ДСНС України було виявлено та знищено артилерійський снаряд у Ананьївському районі село Жеребкове . Даний вибухонебезпечний предмет було виявлено місцевим жителем під час збирання грибів
11.11.20 р. групою піротехнічних робіт 3 СЦШР ДСНС України було виявлено та знищено артилерійський снаряд у Ананьївському районі село Жеребкове . Даний вибухонебезпечний предмет було виявлено місцевим жителем під час збирання грибів
12 Листопада09:52 З метою запобігання виникнення та поширення коронавірусу
З метою запобігання виникнення та поширення коронавірусу, особовим складом відділення радіаційного та хімічного захисту частини спеціалізованих рятувальних робіт аварійно-рятувального загону 3 СЦШР ДСНС України с. Жеребкове, продовжуються роботи щодо дезінфекції закладів освіти, дошкільних закладів та НВК « ЗОШ- ДНЗ» Ананьївського району.
17 Вересня17:31 17-го вересня в нашій державі відзначається День рятівника
17-го вересня в нашій державі відзначається День рятівника - свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу. Сьогодні в 3 СЦШР ДСНС Украіни с.Жеребкове відбулися урочистості з нагоди відзначення цього професійного свята. Привітати працівників служби цивільного захисту України завітали: голова районної державної адміністрації Максим Бритков, депутат Одесської обласної державної адміністрації Володимир Щербина, Голова міської ради Павел Маковецкий
9 Вересня17:25 7 вересня 2020 року піротехнічний розрахунок групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону було направлено у розпорядження начальника ГУ ДСНС України у Луганській області
7 вересня 2020 року піротехнічний розрахунок групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону було направлено у розпорядження начальника ГУ ДСНС України у Луганській області, для виконання практичних заходів щодо очищення (розмінування) територій Луганської області від вибухове небезпечних предметів у рамках реалізації спільного проекту ДСНС/ДГР.
2 Вересня22:41 02.09.20 о 17:40 на ПЗЧ 10ДПРЧ надійшло повідомлення про загорання сухої трави та чагарнику. Територія належить Жеребківській сільській раді.
02.09.20 о 17:40 на ПЗЧ 10ДПРЧ надійшло повідомлення про загорання сухої трави та чагарнику. Територія належить Жеребківській сільській раді.
1 Вересня17:36 1 вересня о 13:40 до чергової служби 3 СЦШР ДСНС України с.Жеребкове надійшло повідомлення про пожежу за межами села Жеребкове на відкритій території.
1 вересня о 13:40 до чергової служби 3 СЦШР ДСНС України с.Жеребкове надійшло повідомлення про пожежу за межами села Жеребкове на відкритій території. До ліквідації займання пожеж в природних екосистемах залучалось 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки. Вогнем знищено суху траву на площі 4га. О 15:41 повністю ліквідовано
29 Серпня11:27 29 серпня відзначають День пам’яті захисників України
29 серпня відзначають День пам’яті захисників України
23 Серпня11:23 День Державного прапора відзначаємо
День Державного прапора відзначаємо, Пишається Україна прапором, це всі ми знаємо. Ми вітаємо дорогу Батьківщину нашу, Квітни, співай і тільки кращай! Ми бажаємо українцям удачі й перемог, Щоб не було проблем і незгод. Бажаємо Україні милій процвітати, Та щастя-радості пізнати.
18 Серпня17:19 18 серпня 2020 року аварійно рятувальний підрозділ 3 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України с.Жеребкове, вирушив на схід України для надання допомоги у відновленні пошкоджених від артелерійнських обстрілів житлових будинків.
Аварійно рятувальний підрозділ 3 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України с.Жеребкове, вирушив на схід України для надання допомоги у відновленні пошкоджених від артелерійнських обстрілів житлових будинків.
11 Серпня12:49 У Ананьївському районі проводяться профілактичні санітарні заходи, щоб не допустити поширення коронавірусу, серед яких - дезінфекція приміщень та ринків.
У Ананьївському районі проводяться профілактичні санітарні заходи, щоб не допустити поширення коронавірусу, серед яких - дезінфекція приміщень та ринків.
Новини
Документи
  Фото
  Відео
  Аудіо
   Оперативна інформація

        Твіт