Контраст
Шрифт

Фінансово-господарська діяльність

ДО ВІДОМА НАЙМАЧІВ ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ 3 СПЕЦІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про теплопостачання», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 12.09.2018 № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» для суб’єктів господарювання, що провадять діяльність, передбачено встановлення тарифів на комунальні послуги на рівні, що буде покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг.

При формуванні тарифів враховано економічно обґрунтовані планові витрати, визначені на підставі державних та галузевих нормативів (норм) витрат ресурсів, у тому числі галузевих технологічних нормативів використання питної води на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства з урахуванням основних особливостей технологічних процесів конкретного виробництва, техніко-економічних розрахунків та кошторисів, ставок податків і зборів (обов’язкових платежів) та цін на матеріальні ресурси та послуги у плановому періоді.

Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», 3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій інформує наймачів житла житлове містечко про зміну тарифу на послуги з централізованого теплопостачання по житловому містечку Центру, в сумі 20,23 грн. за 1 кв.м. опалювальної площі у розрахунку на 1 місяць.

Метою корегування тарифів є забезпечення відшкодування економічно обґрунтованих витрат 3 СЦШР ДСНС України.

Зауваження та пропозиції щодо проекту тарифів приймаються протягом 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів шляхом письмових та усних звернень до 3 СЦШР ДСНС України.

Поштова адреса:

66400, Одеська область, Ананьївський район, село Жеребкове, управління 3 СЦШР ДСНС України. тел.(04863) 6-51 -85, 380487406546